labukaite.lt

Esu kūrybininkė, vardu Eglė. Nors mane pažinę žmonės sako, kad aš jiems labiau Labukaitė. Kaip suprantu, tai reiškia išskirtinumą. Todėl ir mano tekstai išskirtiniai, labiau išjausti ir pritaikyti konkrečiam prekės ženklui.

Ką veikiau prieš tai? Kūrybinau bei  vadybinau dalykus klausomiausioje radijo stočių grupėje M-1, vadovavau projektams knygų leidykloje. Ir ne tik.

Mano curriculum vitae čia.

Aš vadovaujuosi:

Savanoriavau „Jaunimo linijoje“, kur keletą metų neatlygintinai teikiau emocinę paramą telefonu. Ši įvairiaspalvė patirtis dar labiau padėjo pažinti skirtingus žmones ir dabar leidžia lengviau atliepti skirtingų auditorijų lūkesčius ir poreikius.

Domiuosi prekių ženklų komunikacija, rinkodaros inovacijomis, e. komercijos naujienomis. Daug skaitau, nes kas neskaito, mielas vaike, tam ir rašyt duot nereikia. Tad užtvindyti  vaizduotę naujomis idėjomis man padeda grožinės ir dalykinės literatūros skaitymas.

Viską, ką jau perskaičiau ar skaitau dabar, galite rasti čia.

Refleksijos apie man ryškiausią įspūdį palikusias knygas nugula čia.

Mėgstu miksuoti skirtingus dalykus tiek gyvenime, tiek tekstuose. Kai reikia, at-skir-ti.

Taigi galiu rašyti santūriu, dalykišku ar net kreiziniu tonu. Priklausomai nuo to, koks Jūsų komunikacijos balsas.

Beje, per pertraukas tarp rašymų glostau vieną iš savo katučių. Arba abu vienu metu. Jie turi savo instagramą ir, tiesą pasakius, daugiau sekėjų už mane. Check it out.

Pasikalbam?

Telefonu:
+370 645 88179

Elektroniniu paštu:

e.labukaite@gmail.com

2021 © Eglė Labukaitė